Tahle země není pro starý (No Country for Old Men)

Katalógové číslo: 5895
Rok výroby: 2007
Réžia: Ethan Coen, Joel Coen
Hrajú: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin, Woody Harrelson
Zvukové normy: česky 5.1 / anglicky 5.1 / polsky 2.0 / maďarsky 5.1
Titulky: česky, anglicky, slovensky, polsky, chorvatsky, rumunsky, srbsky, slovinsky, maďarsky, arabsky, bulharsky, řecky, hebrejsky, islandsky, portugalsky
Uznávaní filmaři Joel a Ethan Coen uvádí svůj nejpoutavější a nejambicióznější film, rozpálený a přeplněný akčními scénami. Když muž objeví místo, na kterém mezi zkrvavenými těly v rozstřílených autech leží několik balíků čistého heroinu a dva miliony dolarů v hotovosti, neodolá pokušení a započne tím zběsilou štvanici na sebe i svoji mladou ženu. Natočeno podle novely Cormaca McCarthyho, držitele Pulitzerovy ceny. Ve filmu hrají uznávaní herci vedení Tommy Lee Jonesem. Tato odvážná hra na kočku a myš vás zvedne ze sedadel a v závěru vás dovede téměř k zástavě srdce.
Tajemná Vražda (Slow Burn)

Katalógové číslo: 3812
Rok výroby: 2005
Réžia: W.Beach
Hrajú: R.Liotta, LL Cool J, J.Blalock, T.Diggs, Ch.Ejiofor, D.Falsetti
Zvukové normy: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky
Titulky: české, anglické
Keď Nora Timmer zabije vo svojej posteli jedného chlapíka, ide na policajnú stanicu, aby sa priznala, že v sebaobrane zabila muža. Počas výpovede začínajú vychádzať najavo podivné okolnosti celej nešťastnej záležitosti. Cole, okresný prokurátor musí záhadu vyriešiť pred svitaním, inak bude vtiahnutý do jej nebezpečných sietí. . .
Tajemný muž (Tall Man)

Katalógové číslo: 7675
Rok výroby: 2012
Réžia: Pascal Laugier
Hrajú: Jessica Biel, Jodelle Ferland, Stephen McHattie, William B. Davis, Janet Wright, G. Michael Gray, Katherine Ramdeen, Samantha Ferris
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Děj se odehrává v malém městečku , ve kterém se už několik let ztrácejí malé děti. Městská legenda práví, že děti ve městě krade záhadný vysoký temný muž. Obyvatelka města, mladá sestřička July, nevěřila v tuto legendu do té doby, dokud neobjevila jednoho dne prázdnou postel svého syna. Když v domě začala v panice svého syna hledat, spatřila vysokou tmavou postavu, jak jejího syna odnáší. July se ihned vydává za temnou postavou a je připravena přistoupit na cokoliv, aby zachránila svého syna a dostala odpovědi na otázky, kdo je onen temný muž a k čemu potřebuje děti.
Tajná zbraň (Sekretnoe oruzie)

Katalógové číslo: 5561
Rok výroby: 2006
Réžia: Vitalij Vorobjev
Hrajú: Kiril Pletnev, Michail Prismotrov, Jan Tsapnik, Ivan Machovikov
Zvukové normy: český 2.0
Titulky: český
Do skončení války zbývá ještě jeden rok. Ruské špionážní jednotky dostávají úkol prověřit informace týkající se tajného podzemního velitelského stanoviště nacistů. Ruští vojáci sice úspěšně projdou palebnou linií a velitelské stanoviště najdou, ale potom se situace značně vymkne z rukou. . .
Tajní Agenti (Secret Agents)

Katalógové číslo: 892
Rok výroby: 2004
Réžia: Frédéric Schoendoerffer
Hrajú: Vincent Cassel, Monica Bellucci
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Francúzska tajná služba získala chip s dôležitou informáciou o pašovaní zbraní a diamantov. Je nutné povolať najlepších agentov - kapitána Brisseaua (VINCENT CASSEL) a pôvabnú Lízu (MONICA BELLUCI) - aby zneškodnili hlavný mozog zločineckej organizácie, obchodníka Lipovského. Obaja sú vyslaní do Maroka, kde majú vyhodiť do povetria loď prevážajúcu jeho tovar. Misia beží ako po masle až do okamihu, kedy je Lisa pri spiatočnej ceste zatknutá. Niekto zradil. Niekto má svoj vlastný plán. Až teraz sa začína skutočná operácia. . .
Tajomná Rieka (Mystic River)

Katalógové číslo: 469
Rok výroby: 2003
Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Sean Penn, Tim Robbins, Kevin Bacon
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky
Titulky: české, anglické
Vyrastali spolu v drsnej časti Bostonu. Jimmy Markum, Dave Boyle a Sean Devine trávili dni hraním baseballu na ulici v štvrti východného Buckinghamu. Nič sa tu nedialo, až kým Dave navždy nezmenil ich život. O dvadsaťpäť rokov neskôr sa všetci traja opäť stretávajú. Jimmyho deväťnásťročná dcéra je totiž zavraždená. Sean, ktorý je policajtom, je nasadený na tento prípad. On a jeho partner sú posadnutí vyriešením tohto zločinu. Musia však byť o krok vpredu pred Jimmym, ktorý je plný hnevu a túžby nájsť vraha svojej dcéry. Dave je pod tlakom okolností nútený postaviť sa zoči-voči démonom z minulosti. Vyšetrovanie je stiesňujúce a tento hrozivý príbeh čoskoro naruší priateľstvo, rodinu a nevinnosť. . .
Talentovaný Pán Ripley (Talented Mr. Ripley)

Katalógové číslo: 3911
Rok výroby: 1999
Réžia: Antony Minghella
Hrajú: M.Damon, G.Paltrow, J.Law, C.Blanchett, P.S.Hoffman
Zvukové normy: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky
Titulky: české, slovenské
Podle románu slavné spisovatelky Patricie Higsmithové vznikl napínavý thriller s Mattem Damonem v hlavní roli. Onen talentovaný pan Ripley je mladý muž, který zatím neví, co by chtěl v živote dělat, ale přitom má zcela jasnou představu, jak by chtěl svůj život prožít. Každopádně v přepychu, bez práce, užívat si života na krásných místech, mít krásné ženy a postě jet naplno. Jenomže tohle vše, co Tom Ripley zatím nemá, to má Dickie Greeleaf a Tom to chce za každou cenu získat.
Taxi Taxi (Taxi 2)

Katalógové číslo: 8
Rok výroby: 2000
Réžia: Gérard Krawczyk
Hrajú: Samy Naceri, Frédéric Diefenthal
Zvukové normy: 2.0 francúzsky, česky
Titulky: české
"Japonský minister obrany prilieta do Francúzska, aby otestoval know - how mestskej polície v boji proti teroristom a podpísal ""zmluvu storočia"" s predstaviteľmi štátu. Marseilleská a parížska polícia si pre ministra pripravia na ukážku svojich schopností vymyslenú teroristickú akciu. Ministra však unesie japonská Yakuza. . . Ťažkú úlohu zachrániť uneseného ministra dostanú mladý policajt ÉMILIEN a policajtka PETRA, jeho priateľka. Majú tak šancu získať slávu a uznanie pre svoje oddelenie. Na pomoc im ale musí prísť ""speed démon"" DANIEL so svojím TAXI. . . "
Taxikář (Taxi Driver)

Katalógové číslo: 5490
Rok výroby: 1976
Réžia: Martin Scorsese
Hrajú: Peter Boyle, Albert Brooks, Robert De Niro, Jodie Foster, Harvey Keitel, Martin Scorsese, Cybill Shepherd, Ralph S. Singleton, Joe Spinell, Debbi Morgan, Victor Argo
Zvukové normy: český 5.1 anglický 5.1 polský 5.1
Titulky: české, anglické, arabské, bulharské, chorvatské, dánské, finské, grécké, hebrejské, madarské, islandské, norské, polské, slovinské, švédské, turecké
Osamelý vietnamský veterán Travis Bickle pracuje ako manhattanský taxikár. Z kabíny žltého auta sleduje skazený svet naokolo, spoznáva dvanásťročnú prostitútku Iris a jej pasáka Sporta, ako i pôvabnú poradkyňu kandidáta na prezidentský úrad Betsy. Travis nadobúda pocit, že ulice potrebujú vyčistiť od špiny a dáva si dokopy zbrojný arzenál. . .
Ťažký Zločin (High Crimes)

Katalógové číslo: 3574
Rok výroby: 2002
Réžia: Carl Franklin
Hrajú: Ashley Judd, Morgan Freeman, James Caviezel
Zvukové normy: český 2.0 anglický 5.1 madarský 2.0 polský 2.0 turecký 5.1
Titulky: české, anglické, maďarské, polské turecké
Vše, čemu věříš, vše, co znáš může být lež . . . Jednoho dne se hezké a sexy advokátce Claire Kubik (Ashley Judd) naráz zhroutí celý svět. FBI spojí jejího muže Toma (Jim Caviezel) s vraždami nevinných civilistů během utajované vojenské operace před patnácti lety. S pomocí důvtipného právníka (Morgan Freeman), který pracoval u armády, bojuje Claire za očištění Tomova jména, ale dostává se čím dál blíž k vládnímu tajemství. Nyní riskuje kariéru a dokonce i vlastní život, aby odhalila pravdu.
Ted Bundy (Ted Bundy)

Katalógové číslo: 168
Rok výroby: 2002
Réžia: Matthew Bright
Hrajú: Michael Reilly Burke, Boti Bliss
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky
Titulky: české
Film nakrútený podľa skutočného príbehu zobrazuje život Teda Bundyho (Michael Reilly Burke), sériového vraha, ktorý v 70-tych rokoch zavraždil 19 mladých žien (i keď niektoré zdroje uvádzajú, že ich bolo 30 až 35). Príbeh sa sústreďuje na obdobie jeho študentských rokov, zameriava sa na jeho prvé úspechy, ale vzápätí sa stáva podozrivým vrahom, ktorého dolapia a uväznia. Dvakrát sa mu podarí z väzenia utiecť, aby si napokon zmeral sily v ďalšom krutom vražednom záchvate – predtým, než ho usvedčia a vynesú definitívny rozsudok. . .
Teheran 43 (Tegeran-43)

Katalógové číslo: 4892
Rok výroby: 1981
Réžia: Aleksandr Alov
Hrajú: Natalya Belokhvostikova, Igor Kostolevsky
Zvukové normy: 2.0 česky, rusky
Titulky: české
Vo filme sa prelínajú dve historické roviny. Prvá sa odohráva v r. 1943 a druhá asi o 20 rokov neskôr. V prvej má Max, podriadený fašistického dôstojníka Schörnera, uskutočniť atentát na Veľkú trojku - Churchil, Stalin, Roosvelt v Teheráne. Do Teheránu sa dostane ako príbuzný mŕtveho teheránca spolu s prekladateľkou Marie. Atentát sa vďaka vývoju udalostí nepodarí. V 2. línii sa Max pokúša speňažiť materiály a filmy, ktoré vtedy natočil. No hľadajú ho spojenci Schörnera, ktorý bol medzičasom prepustený z väzenia.
Temná Zákoutí (The Yards)

Katalógové číslo: 3856
Rok výroby: 2000
Réžia: J.Gray
Hrajú: M.Wahlberg, J.Phoenix, Ch.Theron, J.Caan, E.Burstyn, F.Dunaway
Zvukové normy: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky
Titulky: české
Leo chce po návratu z vězení žít poklidně se svou rodinou a pracovat u strýce Franka. Potřebuje peníze a tak se spojí s partou kamaráda Willieho, který pro strýce vyřizuje jisté záležitosti. Ale hned první noc vše dopadne špatně - někdo zabije muže a Leo zbije policistu, který ho identifikuje. Leo se brání obvinění z vraždy a požádá strýce o pomoc. Kdo ale zabíjel? Pomůže mu Frank, nebo bude chránit vlastní kůži? Neví víc než dává najevo? Když bude Leo mlčet, obviní ho z vraždy. Když promluví, půjdou do vězení jeho kamarádi. Ale kde byl Willie v době vraždy? Chce snad podplatit policistu, aby svědčil falešně?
Temná zákoutí (Dark Corners)

Katalógové číslo: 6348
Rok výroby: 2006
Réžia: Ray Gower
Hrajú: Thora Birch, Toby Stephens
Zvukové normy: česky 5.1 / anglicky 2.0
Titulky: české
Karen Clarkeovou pronásledují odpudivé stvůry, vedené hrozivým Needlelooth. Otravují její už tak bizarní existenci a každý den po probuzení je zbitá. Jedinou úlevu v tomto strašlivém životě jí poskytuje spánek – v momentě, kdy Karen usne, probudí se jako Susan Hamiltonová. Je to normální dívka s normálním životem. Co z toho je ale realita, a co sen? Hranice mezi vědomím a nevědomím se navíc začíná stále víc a víc stírat. Je Karen připravena čelit pravdě? Té pravdě, která je skryta v její vlastní mysli? Pravdě, která se dá odhalit jen pomocí velmi zvláštního klíče?
Temný Obraz (Scanner Darkly)

Katalógové číslo: 4312
Rok výroby: 2006
Réžia: Richard Linklater
Hrajú: Keanu Reeves, Winona Ryder, Robert Downey Jr., Woody Harrelson, Rory Cochran
Zvukové normy: Dolby Digital 5.1: česky, anglicky, maďarsky
Titulky: české, anglické, maďarské, rumunské
Jak hluboko vidí snímač? Do vaší hlavy? Do vašeho srdce? Přichází Temný obraz, natočený podle románu legendárního autora žánru sci-fi Philipa K. Dicka, jehož podpis najdete na předlohách k filmům Blade Runner, Total Recall a Minority Report. Režisér Richard Linklater přenáší na plátno provokativní komiksovou formu. Čas: Blízká budoucnost. Místo: Předměstí. Příběh: Propletený, zábavný příběh o lidech závislých na látce D, příběh o vládě, která drze ničí své voliče - jejich občanská práva a osobní vztahy - jen aby je ochránila. Robert Downey Jr. , Woody Harrelson, Winona Ryder a Rory Cochrane v rolích vyčerpaných přátel, ktěří se děsí špehů i jeden druhého. Keanu Reeves jako agent, který je zároveň jedním z přátel…až do chvíle, kdy se jeho osobnost rozdvojí. Vítejte ve světě paranoii. Buďte klidní, nikdo Vás nesleduje. Vážně!
Temný rytíř (Dark Knight)

Katalógové číslo: 6120
Rok výroby: 2008
Réžia: Christopher Nolan
Hrajú: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Morgan Freeman
Zvukové normy: česky 5.1 / anglicky 5.1 / maďarsky 5.1
Titulky: česky, anglicky, rumunsky, maďarsky
Pokračování filmu Batman začíná Temný rytíř znovu spojilo režiséra Christophera Nolana a hvězdu Christiana Balea, který si zopakoval roli Batmana/BruceWayna v nekončícím boji se zločinem. S pomocí poručíka Jima Gordona a návladního Harveyho Denta Batman vyráží do ulic Gothamu, aby vymýtil organizovaný zločin jednou provždy. Vzniklý triumvirát je velmi efektivní. Ale brzy se všichni stanou lovnou zvěří v šílené hře zločineckého génia, známého jako Joker, který rouzpoutá v Gothamu skutečnou anarchii a dotlačí Batmana blízko k překročení tenké hranice mezi hrdinou a zloduchem. Heath Ledger jako král zločinců Joker a Aaron Eckhart v roli Denta. Maggie Gyllenhaal uvidíte v roli Rachel Dawesové. Vracejí se také známé tváře z filmu Batman začíná - Gary Oldman v roli Gordona, Michael Caine jako Alfred a Morgan Freeman v roli Lucia Foxe.
Temný rytíř povstal (Dark Knight Rises)

Katalógové číslo: 7629
Rok výroby: 2012
Réžia: Christopher Nolan
Hrajú: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul
Zvukové normy: 5.1 český, turecký, anglický
Titulky: české, turecké, hebrejské, anglické pro neslyšíci
Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že za něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu. Všechno se ale mění s příchodem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů. Avšak ještě daleko nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož nelítostný plán proti Gothamu vyžene Bruce z jeho dobrovolného exilu. Avšak ani pokud si znovu nasadí svou masku a temnou kápi, nemusí jeho síly proti Baneovi stačit.
Temný rytíř povstal blu-ray (Dark Knight Rises blu-ray)

Katalógové číslo: 7630
Rok výroby: 2012
Réžia: Christopher Nolan
Hrajú: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul
Zvukové normy: 5.1 český, turecký, anglický
Titulky: české, turecké, hebrejské, anglické pro neslyšíci
Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že za něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu. Všechno se ale mění s příchodem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů. Avšak ještě daleko nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož nelítostný plán proti Gothamu vyžene Bruce z jeho dobrovolného exilu. Avšak ani pokud si znovu nasadí svou masku a temnou kápi, nemusí jeho síly proti Baneovi stačit.
Temný Stín nad L.A. (Dark Blue)

Katalógové číslo: 223
Rok výroby: 2002
Réžia: Ron Shelton
Hrajú: Kurt Russell, Scott Speedman
Zvukové normy: 5.1 anglicky; 2.0 česky
Titulky: české, slovenské
Rok 1992. Los Angeles je jako sud prachu, všetci čakajú na rozsudok nad policajtami, ktorí bezdôvodne zmlátili černošského vodiča Rodneyho Kinga. Dvaja policajti - zkúsený drsňák Perry a zelenáč Keough, vyšetrujú prípad štvornásobnej vraždy, a obaja vedia, že zločinci stoja na oboch stranách zákona. Ich šéf ale po nich chce, aby zabili nepravých páchateľov a zakryli jeho spojenie s podsvetím. Perry učí partnera, že k dosiahnutiu spravodlivosti musí niekedy hrať tvrdo, a keď po škandálnom verdikte súdu vypuknú krvavé nepokoje, Keough sa musí rozhodnúť - jeho rozhodnutie je ale pro oboch osudné.
Tenkrát v Americe (Once Upon a Time In Amerika)

Katalógové číslo: 4014
Rok výroby: 1984
Réžia: Sergio Leone
Hrajú: Robert De Niro, James Woods, Elizabeth McGovern, Joe Pesci, Burt Young, Tuesday Weld, Treat Williams
Zvukové normy: anglická, česká, poľská
Titulky: anglické, české, poľské
Filmový epos Sergia Leoneho (Pro hrst dolaru, Hodny zly a osklivy, Tenkrat na Zapade), jehož natáčení režisér plánoval celých deset let, zachycuje padesátiletou historii podsvětí a nabízí velké role vynikajícím hercum. Definitivní gangsterský film. . .
Tenkrát v Mexiku (Once Upon a Time in Mexico)

Katalógové číslo: 453
Rok výroby: 2003
Réžia: Robert Rodriguez
Hrajú: Antonio Banderas, Salma Hayek, Johnny Depp
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky, francúzsky
Titulky: české, anglické, francúzske
Nové dobrodružstvo sa zaoberá revolúciou, chamtivosťou a pomstou. El Mariachi sa pod vplyvom životnej tragédie utiahol do súkromia a izolácie. Až do okamihu, keď ho vyhľadá skorumpovaný agent CIA Sands, aby prekazil vražedné sprisahanie proti prezidentovi Mexika, ktoré zosnoval narkobarón Barrillo. Okrem toho má však Mariachi aj iný dôvod na návrat k starým zvykom krvavú pomstu. A tak sa opäť chopí gitarového puzdra, doprevádzaný svojimi dvoma pomocníkmi a ako inak - tiež gitaristami: Lorenzom a Fideom. . .
Terč Zabijak (Alzheimer Case)

Katalógové číslo: 813
Rok výroby: 2003
Réžia: Erik Van Looy
Hrajú: Koen De Bouw, Werner De Smedt
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Vincke (Koen De Bouw) a Verstuyft (Werner De Smedt) sú jedným z najlepších detektívnych tímov Antverpskej polície. Keď sú postavení pred prípad zmiznutia niekoľkých vysokých úradníkov a pred dve vraždy prostitútok, stopy vedú k bývalému vrahovi Angelo Leddovi (Jan Decleir). Ako sa však začnú Leddovi objavovať symptómy Alzheimerovej choroby, je prípad stále zložitejší…
Teror (Trespass)

Katalógové číslo: 7496
Rok výroby: 2011
Réžia: Joel Schumacher
Hrajú: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet, Jordana Spiro, Dash Mihok, Emily Meade, Simone Levin
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Kyle (Nicolas Cage) a Sarah Millerovi (Nicole Kidman) mají vše: přepychový dům u vody, exkluzivní auta i to, čemu se říká romantický vztah. Kyle, který je diamantovým makléřem, se právě vrátil z obchodní cesty a hned ho čeká terapie šokem: do jeho domu vtrhnou čtyři maskovaní lupiči s jedniným odhodláním – dostat se po dobrém či po zlém do trezoru plného diamantů. Je zde vůbec místo pro hrdinství?
Teseract (Tesseract)

Katalógové číslo: 491
Rok výroby: 2003
Réžia: Oxide Pang Chun
Hrajú: Jonathan Rhys-Meyers, Saskia Reeves
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky, maďarsky
Titulky: české, maďarské
Bankok. Špinavý hotel. V ňom prevezme mimoriadne nervózny Sean zakázku od miestneho mafiánského bossa, aby ju odovzdal ďalej a dostal zpäť svoj britský pas. V tej dobe sa v hoteli zapisuje psychologička, prežívajúca traumu zo straty syna. V inej izbe umiera postrelená nájomná vražedkyňa, ktorá sa nemôže dovolať záchrany. Malý milý poslíček odnáša hosťom batožinu a nasledovne ich v izbách okradne. Ukradnutá zásielka sa dostáva pred odletom do rúk psychologičky ako nečakaný dar, prísada do pudingu. . . Sekundy bežia a nemilosrdne odpočítavajú koniec života zúčastnených.
Texaský kat (Texas Killing Fields)

Katalógové číslo: 7380
Rok výroby: 2011
Réžia: Ami Canaan Mann
Hrajú: Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan, Chloë Grace Moretz, Jessica Chastain, Jason Clarke, Annabeth Gish, Stephen Graham, Sheryl Lee, Tom Proctor, Joe Chrest
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české, české pro neslyšíci
Texas City, Texas. Detektivové z oddělení vražd se potýkají se sérií nevyjasněných úmrtí, ke kterým v posledních letech došlo v bažinaté oblasti zvané Vražedná pole. Pragmatický detektiv Mike Souder (Sam Worthington) a jeho newyorský kolega Brian Heigh (Jeffrey Dean Morgan) jsou jednoho dne povoláni k případu pohřešované dívky ze sousedního okresu. Nemají žádné stopy, dokonce ani tělo nebylo objeveno. Když ale zmizí Anne (Chloe Moretz), mladá dívka, kterou si Brian vzal pod ochranná křídla, oběma detektivům je jasné, že Anne musí hledat někde v polích. Ani jeden z nich ale neví, jestli se z Vražedných polí někdy vrátí…
Ťežký Prachy (Run for the Money)

Katalógové číslo: 262
Rok výroby: 2002
Réžia: Predrag Antonijevic
Hrajú: Christian Slater, Val Kilmer, Sara Downing
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky
Titulky: české
„Never nikomu a ničomu, len peniazom“ To je nepísaný zákon všetkých zlodejov. A Taylor (CHRISTIAN SLATER), práve prepustený z väzenia, peniaze potrebuje dosť nutne. Jeho plán je mimoriadne lukratívny. Spolu s tromi kumpánmi chcú vykradnúť ilegálnu stávkovú kanceláriu. Odvážný ťah sa podarí, ale až príliš neskoro Taylor, Eddie, Rock a Butch zistia, že ukradli peniaze označené agentom FBI Cornellom (VAL KILMER). Ukradnutý balík peňazí sa musí čo najrýchlejšie „preprať“. Taká akcia potrebuje svoj čas a chlapi ztrácajú postupne nervy, nikto už neverí nikomu.
The Lookout (The Lookout)

Katalógové číslo: 5507
Rok výroby: 2007
Réžia: Scott Frank
Hrajú: Joseph Gordon-Levitt, Jeff Daniels, Isla Fisher, Carla Gugino
Zvukové normy: anglický 5.1 francuzský 5.1 španielský 5.1
Titulky: české, slovenské, anglické, francuzské, španielské, turecké, švédské, norské, dánské, finské, bulharské, rumunské, srbské, chorvatské, slovinské
Vysokoškolák Chris Pratt se stane účastníkem autonehody, při níž zemřou dva jeho přátelé a která mu naruší krátkodobou paměť. Čtyři roky po nehodě je stále neschopný provádět i ty nejzákladnější úkoly a jediným zaměstnáním, které se mu podaří najít, je noční vrátný v místní bance. Aby byl schopen normálně existovat, vytváří si seznamy, které ho provází ode dne ke dni. Jeho jedinými přáteli jsou slepec Lewis a policista z noční směny Ted. Pro Chrise je jeho život rituálem, ale jen do doby, než potká Garyho, starého přítele ze školy, a seznámí se s jeho partou, která je ochotna ho akceptovat. Netuší, že je zatažen do loupežného plánu, který spěje ke krvavému rozuzlení.
Tiesňová linka (Call)

Katalógové číslo: 7809
Rok výroby: 2013
Réžia: Brad Anderson
Hrajú: Abigail Breslin, Halle Berry, Michael Eklund, Morris Chestnut, David Otunga, Evie Thompson, Michael Imperioli, Ella Rae Peck, Alisa Hensley, Tara Platt, Roma Maffia, Justina Machado
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Její Jordan je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se v minulosti bohužel již setkala.
Tichý Spojenec (Silent Partner)

Katalógové číslo: 4206
Rok výroby: 2005
Réžia: James D. Deck
Hrajú: Tara Reid, Nick Moran, Katrina M. Faessel, Patrick Gallagher, Lyubov Germanova, Irina Grigoryeva, Gregg Henry, Veronika Izotova, Sergei Kotov, Georgi Martirosyan, Boy Prevos, Oleg Shtefanko, Igor Staroseltsev
Zvukové normy: Dolby Digital 2.0: česky, anglicky
Titulky: české
Není kam utéct! Není kam se schovat! Komu se dá věřit? Nikomu! Gordon Patrick (Nick Moran), agent CIA, má za úkol vyšetřit záhadnou smrt důležitého ruského politika. V Moskvě potkává Dinu (Tara Reid), protřelou dívku s tajemnou minulostí. Společně odhalí spiknutí, které je zavádí do míst odkud není návratu. Organizovaný zločin, nájemné vraždy a politická korupce, jsou jen špičkou ledovce. Jak Gordon přijme krutou realitu, že na ty, kterým věřil by si měl dávat největší pozor?Tichý spojenec, akční thriller s rychlým spádem, zobrazuje drsný a nelítostný svět organizovaného zločinu.
To, co dýchám (Air I Breathe, The)

Katalógové číslo: 5854
Rok výroby: 2007
Réžia: Jieho Lee
Hrajú: Kevin Bacon, Julie Delpy, Brendan Fraser, Andy Garcia, Sarah Michelle Gellar,
Zvukové normy: český 5.1 anglický 5.1
Titulky: české
Romantické krimi-drama The Air I Breathe je inspirováno starým čínským příslovím, které život dělí na čtyři základní emoční kameny: štěstí, požitek, žal a lásku. Obchodník (Štěstí - Whitaker) prodal svůj život sázkám na koně; gangster (Požitek - Fraser) dokáže vidět budoucnost; zpěvačka (Žal - Gellar) se stala kořistí zločinného bosse; a doktor (Láska - Bacon) musí zachránit ženu svého života. . . The Air I Breathe je celovečerním debutem amerického režiséra korejského původu, Jieho Lee, který má zkušenosti výhradně z natáčením krátkometrážních filmů. Kromě hlavního čtyřlístku herců v něm uvidíte i Andyho Garciu, Emila Hirsche či Julii Delpy.
Torque - Ohnivá Kola (Torque)

Katalógové číslo: 566
Rok výroby: 2004
Réžia: Joseph Kahn
Hrajú: John Ashker, Max Beesley, Ice Cube
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky, poľsky
Titulky: české, anglické, poľské
"Motorkár Cary Ford sa vracia domov, do svojho mesta, kde sa chce udobriť so svojou priateľkou Shane. Je však krivo obvinený z vraždy jedného člena gangu, zhodou okolností mladšieho brata Treya, vodcu najobávanejšieho motorkárskeho gangu v krajine. Ford, s pomocou pár loajálnych priateľov, sa odhodlá očistiť svoje meno od vraždy a zachrániť sa tak pred krvavou pomstou, ktorú pre neho chystá Trey. . . "
Traffic - Nadvláda gangu (Traffic)

Katalógové číslo: 4
Rok výroby: 2000
Réžia: Steven Soderbergh
Hrajú: Benicio del Toro, Michael Douglas, Tomas Milian, Denis Quaid
Zvukové normy: 5.1 anglicky; 2.0 anglicky, česky
Titulky: české, slovenské
Prostredníctvom jednotlivých príbehov, ktoré sa ukážu vzájomne prepojené, ukazuje film obraz boja s drogami v súčasnej Amerike. Sudca Robert Wakefield je poverený prezidentom U. S. A. , aby rozpútal radikálny boj s drogovými kartelmi. Táto úloha ho privedie predovšetkým k otrasnému zisteniu, že jeho dospievajúca dcéra je závislá na heroíne. Manželka drogového kráľa musí udržovať jeho podnik, kým je jej muž vo väzení, preto sa stáva terčom vyšetrovania americkými úradmi. Mierne skorumpovaný policajt na mexických hraniciach bojuje sám so svojim svedomím, keď zistí, že jeho šéf je zapletený v obchode s drogami. Čo ich všetkých spája? Nikto nie je čistý. . .
Training Day (Training Day)

Katalógové číslo: 88
Rok výroby: 2001
Réžia: Antoine Fuqua
Hrajú: Denzel Washington, Ethan Hawke.
Zvukové normy: 5.1 anglicky, nemecky, španielsky
Titulky: české, maďarské, poľské
Každý deň sa vedie vojna na uliciach. Vojna medzi obyvateľmi, drogovými dílermi a ľuďmi, ktorí prisahali chrániť jeden druhého. Táto vojna má svoje príčiny, o nič väčšie ako detektív policajného zboru v Los Angeles, seržant Alonzo Harris, ktorý už 13 rokov pôsobí v oddelení narkotík. Jeho optimizmus sa vytratil odkedy mal pravidelné služby na uliciach, kde môžeš byť zabitý podľa knižného návodu kriminálnych príbehov, a ktorý už dávno nepozná hranicu medzi právom a korupciou.
Trans (Trance)

Katalógové číslo: 7813
Rok výroby: 2013
Réžia: Danny Boyle
Hrajú: James McAvoy, Vincent Cassel, Rosario Dawson, Tuppence Middleton, Sam Creed, Danny Sapani
Zvukové normy: 5.1 český, anglický, maďarský
Titulky: české, anglické, bulharské, chorvatské, grécke, hebrejské, maďarské, islandské, rumunské, srbské, slovinské
Historik umění Simon (James McAvoy) pracuje v aukční síni, kde se draží umělecká díla. Spolčí se zločineckým gangem a dohromady ukradnou Goyův obraz v ceně milionů dolarů. Po ráně do hlavy, kterou během loupeže utrží, však zjistí, že si nevzpomíná, kam cenné dílo ukryl. Když k nalezení odpovědi nepomůžou fyzické výhrůžky ani mučení, rozhodne se vůdce gangu (Vincent Cassel) k netradičnímu řešení. Najme hypnoterapeutku (Rosario Dawson), která se ponoří do nejtemnějších koutů Simonova podvědomí. Čím hlouběji postupuje do jeho narušené mysli, tím více je v sázce. Hranice mezi touhou, skutečností a hypnotickou sugescí se smazávají a mizí. . .
Tranzit (Tranzit)

Katalógové číslo: 7544
Rok výroby: 2012
Réžia: José Antonio Negret
Hrajú: Diora Baird, James Caviezel, James Frain, Sterling Knight, Harold Perrineau, Elisabeth Röhm, Ryan Donowho, Jake Cherry, Griff Furst
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české, české pro neslyšíci
Aby zlodějský gang propašoval čtyři miliony dolarů skrz policejní zátarasy, ukryje svůj lup do zavazadel nic netušící rodiny na prázdninách. Teď lupiči chtějí své špinavé peníze zpět a nezastaví se před ničím, co by jim v tom mohlo zabránit. Tahle dovolená měla dát rodinu Sidwellových znovu dohromady. Když ji začne pronásledovat a ohrožovat zlodějský gang, který svůj lup ukryl do jejich zavazadel, členové rodiny pochopí, že bez vzájemné spolupráce nikdo z nich nepřežije
Travička zelená (Pineapple Express)

Katalógové číslo: 6234
Rok výroby: 2008
Réžia: David Gordon Green
Hrajú: Seth Rogen, James Franco, Danny R. McBride, Gary Cole, Craig Robinson, Amber Heard, Rosie Perez, Bill Hader, James Remar, Kevin Corrigan, Ed Begley Jr.
Zvukové normy: český 5.1, anglický 5.1, maďarský 5.1
Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské
Hlavními hrdiny snímku Davida Gordona Greena jsou Dale (Seth Rogen) a Saul (James Franco). Oboum dvoum pohodářským budižkničemům, kteří dny tráví jen hulením a poflakováním, se jednoho dne má změnit život. Dale se stane svědkem vraždy a jak již jistě tušíte, není ve stavu, kdy by situaci zvádnul a tak zpanikaří. Toho si všimnou nájemní vrazi a tak může ztřeštěná honička začít. Pod filmem je podepsán producent Juddy Apatow, který má na kontě komedie jako ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD nebo 40 LET PANIC
Trest Smrti (Capital Punishment)

Katalógové číslo: 833
Rok výroby: 2003
Réžia: Adrian Vitoria
Hrajú: Callis, Richard Driscoll
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Troch kamarátov kedysi spájala láska k ringu a po rokoch, keď už boxerské rukavice dávno visely na háčiku, ich znovu zviedol dohromady osud. Dave vymenil trenýrky a tielko za maskáče, Russ dal boxovanou zbohom kvôli dráhe kriminálnika a Gary prestal, aby ho nič nerozptylovalo pri užívaní cracku. Traja životní outsideri sa znovu schádzajú a je veľmi ťažko odhadnúť, či bude na jednej londýnskej periférii pre všetkých dosť miesta. Dráma Trest Smrti je veľmi drsnou a nekompromisnou rozprávkou o tom, akú cenu majú priateľstvá, stratené životné ideály a zrada kamaráta.
Trestná Lavica (Longest Yard)

Katalógové číslo: 3416
Rok výroby: 2005
Réžia: Peter Segal
Hrajú: Adam Sandler, Chris Rock, Burt Reynolds
Zvukové normy: 5.1 česky, anglicky, maďarsky
Titulky: české, anglické, maďarské
Dvaja bývalý kumpáni z amerického futbalu Paul Crewe a Nate Scarboro sa stretnú za mrežami. Spoločne vymyslia plán ako využiť šport nielen pre zdravie, ale predovšetkým pre útek z väzenia. . .
Tri dni k slobode (Next Three Days)

Katalógové číslo: 7109
Rok výroby: 2010
Réžia: Paul Haggis
Hrajú: Russell Crowe, Elizabeth Banks, RZA, Brian Dennehy, Olivia Wilde, Jonathan Tucker, Liam Neeson, Daniel Stern, Moran Atias, Aisha Hinds, Ty Simpkins, Nazanin Boniadi, Kevin Corrigan, Lennie James, Tamara Gorski
Zvukové normy: 5.1 český, anglický
Titulky: české
Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banksová) zatčena kvůli vraždě, kterou údajně nespáchala. Tři roky, než padne rozsudek, se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna Luka (Ty Simpkins) a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal, že je jeho žena nevinná. Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Nechce se nechat odradit tím, že je bez šance, ani tím, že s tím nemá žádné zkušenosti a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku. Ponoří se do nebezpečného a neznámého světa a skutečně riskuje vše pro ženu, kterou miluje.
Tri dni k slobode blu-ray (Next Three Days blu-ray)

Katalógové číslo: 7110
Rok výroby: 2010
Réžia: Paul Haggis
Hrajú: Russell Crowe, Elizabeth Banks, RZA, Brian Dennehy, Olivia Wilde, Jonathan Tucker, Liam Neeson, Daniel Stern, Moran Atias, Aisha Hinds, Ty Simpkins, Nazanin Boniadi, Kevin Corrigan, Lennie James, Tamara Gorski
Zvukové normy: 5.1 český, anglický, maďarský
Titulky: české, maďarské
Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banksová) zatčena kvůli vraždě, kterou údajně nespáchala. Tři roky, než padne rozsudek, se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna Luka (Ty Simpkins) a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal, že je jeho žena nevinná. Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Nechce se nechat odradit tím, že je bez šance, ani tím, že s tím nemá žádné zkušenosti a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku. Ponoří se do nebezpečného a neznámého světa a skutečně riskuje vše pro ženu, kterou miluje.
Tři pohřby (The Three Burials of Melquiades Estrada)

Katalógové číslo: 5635
Rok výroby: 2005
Réžia: Tommy Lee Jones
Hrajú: Tommy Lee Jones, Barry Pepper, Julio Cedillo, Dwight Yoakam, January Jones
Zvukové normy: český 5.1 anglický 5.1
Titulky: české
Místní rančer Pete Perlina (Tommy Lee Jones) zaměstnává na svém ranči jistého Estradu (Julio Cedillo). Jednoho dne se Estrada nedostaví do práce. Jeho tělo se najde v pustině, pohřbené v mělkém hrobě. Místní šerif nemá mexikánce zrovna v lásce a tak pohřbívá Estradu v chudáckém hrobě, aniž by cokoliv začal vyšetřovat. Rančer Pete si ale osedlá spravedlnost a najde viníka – člena pohraniční stráže Nortona (Barry Pepper). Pete ho unese a přinutí, aby Estradu z hrobu vykopal a naložil na mulu. Všichni tři se pak vydávají na cestu za řádným pohřbem, do Estradovy rodné vesnice na druhé straně hranice.
Tvárou v Tvár (Face Off)

Katalógové číslo: 7
Rok výroby: 1996
Réžia: John Woo
Hrajú: N.Cage, J.Travolta, J.Allen
Zvukové normy: 5.1 anglicky, francúzsky, taliansky; 2.0 česky, maďarsky
Titulky: české, anglické, maďarské, talianske, poľské
Travolta hrá detektíva Seana Archera, posadnutého dolapením psychicky narušeného bombového atentátnika Troya, zodpovedného za smrť jeho syna. Troy pri zadržaní upadne do kómy, no ešte predtým prezradí, že ukryl biologickú bombu, ohrozujúcu celé San Francisco. Štátni činitelia žiadajú Archera, aby pátral v zločineckom podsvetí, kde šialenec bombu ukryl. Aby ho neodhalili, použijú lekári najnovší medicínsky postup, pri ktorom prenesú Troyovu tvár na Archerovu.